Biedronka będzie sprzedawać testy na koronawirusa

Biedronka będzie sprzedawać testy na koronawirusa

Od 15 marca br. w sklepach sieci Biedronka sprzedawane będą certyfikowane testy wykrywające przeciwciała SARS-CoV-2. Wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab test ma dokładność ponad 98%.

Biedronka postanowiła wyjść na przeciw swoim klientom i ogłosiła, że wprowadza... testy na obecność przeciwciał Covid-19. Za jego produkcję odpowiada szwajcarskiej laboratorium PRIMA Lab, zaś jego dokładność wynosi ponad 98%.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak czytamy w informacji prasowej Biedronki, test Primacovid to tak zwany test serologiczny. Oznacza to, że pozwala wykryć, czy badana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19.  Co istotne, test jest wyjątkowo prosty w użyciu – do badania używa się małej próbki krwi, a czas oczekiwania na wynik to tylko ok. 10 minut.

Test na koronawirusa dostępny będzie w sklepach sieci Biedronka od 15 marca br. i będzie kosztować niecałe 50 złotych. Jak jednak zaznacza firma, jeden klient może zakupić jednorazowo maksymalnie 3 sztuki testu Primacovid. 

PS

IKEA zainicjowała nietypową akcję w swoich wybranych izraelskich sklepach – przed zakupami klienci otrzymywali szczepionkę przeciwko COVID-19.

PS2

Lidl w Stanach Zjednoczonych zapowiedział, że będzie nagradzał tych pracowników, który zaszczepią się przeciwko Covid-19. Każdy z nich otrzyma premię w wysokości 200 dolarów. Czy taka forma zachęcania do szczepień jest dobra?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij