Zmiany w dziale social media GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany w dziale social media GoldenSubmarine

Do zespołu dołączyła doświadczona team leaderka Ewa Wijura. Na pozycję community management team leader awansowała Katarzyna Berta, która na pokładzie Złotej Łodzi Podwodnej pracuje od 4 lat.

Ewa Wijura jest ekspertką social media marketingu z ponad 10 letnim doświadczeniem. W ciągu tych lat przeszła wszystkie szczeble – od community managementu aż po content performance analyst, m.in. agencji w Saatchi&Saatchi. Swoimi umiejętnościami strategicznymi i komunikacyjnymi wspierała takie marki jak Carrefour, T-Mobile, Heyah, IKEA, Toyota, Tyskie, Wedel, brandy z portfolio P&G i PepsiCo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W GoldenSubmarine Ewa zajmuje się koordynacją pracy 6 osobowego zespołu social mediowego odpowiadającego za stałą obsługę klientów agencji. Prywatnie jest zawodową pianistką i kulturoznawczynią z wykształcenia.

Katarzyna Berta związana jest z zespołem GoldenSubmarine od 2017 roku. Jako nowy community management team leader koordynuje prace 8 osobowego zespołu moderatorów social mediowych. Współtworzy z klientami strategie komunikacji, dba o wysoką jakość przedstawianego contentu i nieustannie ulepsza procedury kryzysowe. W wolnych chwilach zajmuje ją marketing polityczny, komunikacja w biznesie i mediach społecznościowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij