Budowanie zaangażowanej społeczności wokół mediów tematem drugiego odcinka „Rozmów Facebooka”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Budowanie zaangażowanej społeczności wokół mediów tematem drugiego odcinka „Rozmów Facebooka”

W drugim odcinku podcastu „Rozmowy Facebooka” w dyskusji biorą udział redaktor naczelna Outriders, Anna Górnicka oraz współtwórca Kanału Sportowego, Tomasz Smokowski.

Tym razem tematem rozmowy są media, które dynamicznie adaptują się do nowej rzeczywistości. Goście „Rozmów Facebooka” wymieniają się swoimi doświadczeniami w tym obszarze i opowiadają o nowych formatach oraz o kluczowej roli zaangażowanej społeczności dla istnienia dziennikarstwa. Wspominają także o swoich początkach – jak powstał Kanał Sportowy, w którym nie ma sportu oraz jak Outriders urosło dzięki swoim czytelnikom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– To niesamowite, ale o czym nie piszemy, to okazuje się, że istnieje osoba specjalizująca się w tej dziedzinie, która się do nas odzywa. (...) Cieszę się, że na naszych czytelnikach możemy polegać również w tym zakresie – mówi Anna Górnicka, redaktor naczelna Outriders.

Ponadto, zarówno Ania Górnicka jak i Tomek Smokowski podzielili się pomysłami Outriders i Kanału Sportowego na przyszłość.

– Chcemy trochę bardziej zaangażować ludzi w takie bycie razem z nami. Myślimy, żeby za kilka miesięcy na kształt Kanału Sportowego powstał pub sportowy, bazujący na naszej wiedzy oraz na całej linii graficznej i identyfikacji wizualnej. [...] W pubie mielibyśmy szansę spotkać się z ludźmi, którzy mogliby tam wpaść, napić się piwa, obejrzeć trochę sportu, a przy okazji zobaczyć, że za dźwiękoszczelną pleksą znajduje się studio, do którego mogą przyjść i zadać pytanie, zrobić sobie z nami zdjęcie, posłuchać spotkania z jednym, drugim, trzecim gościem albo po prostu obejrzeć z nami mecz, co byłoby bardzo fajne – opowiada Tomasz Smokowski z Kanału Sportowego.

Zapraszamy do słuchania. Podcast dostępny jest na wszystkich platformach streamingowych, w tym Spotify oraz Apple Podcasts.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij