Eobuwie.pl: nowy sprzęt IT i wsparcie finansowe dla Szpitala Uniwersyteckiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eobuwie.pl: nowy sprzęt IT i wsparcie finansowe dla Szpitala Uniwersyteckiego

Eobuwie.pl po raz trzeci przekazało zielonogórskiej lecznicy sprzęt, tym razem o wartości 150 tys. zł.

Eobuwie.pl od początku pandemii COVID-19 wspiera zielonogórskie ośrodki medyczne. W dobie trzeciej fali szpital potrzebował sprzętu komputerowego. Spółka odpowiedziała na to zapotrzebowanie, dostarczając do lecznicy zakupiony sprzęt o wartości 150 tys. zł - to m.in. oprogramowanie, monitory i kilkadziesiąt laptopów. To trzecia darowizna na rzecz szpitala. Łącznie eobuwie.pl przekazało już sprzęt i oprogramowanie o wartości blisko 400 tys. zł.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Sprzęt umożliwi zdalne konsultacje, a także udział w spotkaniach on-line. Oprogramowanie usprawni proces projektowania niezbędnych zmian dostosowawczych w warunkach epidemii, a także wymianę dokumentacji z jednostkami zewnętrznymi – komentuje Emil Korczak, Naczelny Lekarz Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze.

Eobuwie.pl wspiera nie tylko szpital jednoimienny, ale również Fundację Chirurgii i Onkologii Polskiej cHOP im. Pawła Murawy, która działa przy Szpitalu. Do tej pory Fundacja pozyskała m.in. urządzenie IC-Flow do diagnostyki obrazowej oraz tzw. nóż wodny. Aktualnie trwa zbiórka na kolejne urządzenie, Combat Medical PRS+ Hipec, przeznaczone do przeprowadzania chemioterapii śródoperacyjnej.

– Zielonogórski oddział chirurgii onkologicznej staje się ważnym ośrodkiem leczenia chorób nowotworowych w Polsce. Fundacja gromadzi fundusze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego, który umożliwia szybką diagnostykę chorób i kompleksową pomoc pacjentom. Jesteśmy firmą, która działa w 16 krajach Europy, jednak zawsze angażujemy się we wsparcie lokalnych inicjatyw. W tym trudnym okresie czujemy odpowiedzialność zarówno za pacjentów z chorobami onkologicznymi, jak i osoby dotknięte Covid-19 – mówi Marcin Grzymkowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij