Szukasz fajnego stażu? W czwartek 25 marca odbędzie się Dzień Otwarty w firmie Wyborowa Pernod Ricard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szukasz fajnego stażu? W czwartek 25 marca odbędzie się Dzień Otwarty w firmie Wyborowa Pernod Ricard

„Dobry start procentuje” – to wiemy, ale jak zacząć? Ruszyła kolejna edycja programu stażowego Wyborowa Pernod Ricard. Jeśli kończysz studia lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem i nie wiesz, jaki powinien być kolejny krok w twojej zawodowej karierze – zapisz się na Dzień Otwarty organizowany przez Wyborowa Pernod Ricard i aplikuj na staż.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyborowa Pernod Ricard wychodzi z założenia, że budowanie wartości zaczyna się już na starcie. Od lat z sukcesem prowadzi program stażowy „Dobry start procentuje” –właśnie startuje rekrutacja do jego 7. edycji. Rekrutacje tradycyjnie będzie poprzedzona Dniem Otwartym. Tym razem online. Dlatego też wszyscy zainteresowani mogą podjąć próbę by zostać na niego zaproszonym, wydarzenie odbędzie się 25 marca od godziny 16:00 na stronie dobrystartprocentuje.pl. Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub świeżo upieczonym absolwentem i płynnie posługujesz się językiem angielskim – aplikuj!

Na kandydatów czeka 14 ciekawych ofert w trzech różnych lokalizacjach – Poznaniu (1 oferta), Warszawie (10 ofert) i Zielonej Górze (3 oferty).

Co roku Wyborowa Pernod Ricard stara się zaoferować swoim potencjalnym stażystom, coś wyjątkowego. W trakcie tej edycji gościem wydarzenia będzie Radek Kotarski. Znany dziennikarz opowie, jak uczyć się szybciej i skuteczniej. Wykład oparty będzie na jego bestsellerowej książce pt. „Włam się do mózgu”. którą będzie można wygrać w konkursie planowanym podczas spotkania.

– Głęboko wierzę w to, że wiedzą należy się dzielić, zwłaszcza z osobami, które znajdują się na początku swojej drogi zawodowej. Dlatego podczas Dnia Otwartego będę chciał pokazać uczestnikom spotkania, że można nauczyć się, jak się uczyć. Wykorzystując metody skutecznego uczenia się, opracowane przez badaczy z całego świata, w 6 miesięcy nauczyłem się języka szwedzkiego i z powodzeniem zdałem egzamin państwowy organizowany przez Folkuniversitetet w Göteborgu. Udowodnię, że z tych samych metod można korzystać, aby zwiększyć swoją wiedzę zawodową i poziom profesjonalizmu w codziennej pracy. W końcu uczymy się przez całe życie! – mówi Radek Kotarski, influencer, autor książki „Włam się do mózgu”.

Zapisz się do udziału w Dniu Otwartym i nie zwlekaj z wypełnieniem formularza rekrutacyjnego – na najlepszych czekają staże w działach: sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta, finansów, IT, czy HR, a także w obszarze produkcji w działach: BHP, co-packingu, technicznym oraz rozwoju produktów i kontroli jakości.

Więcej informacji na temat stażu oraz formularz aplikacji znajduje się na stronie dobrystartprocentuje.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij