Pralnia dla Kasisi - akcja charytatywna Fundacji Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pralnia dla Kasisi - akcja charytatywna Fundacji Kasisi Szymona Hołowni i Szafa.pl

8 kwietnia 2014 roku Fundacja Kasisi Szymona Hołowni we współpracy z serwisem Szafa.pl uruchomiły akcję „Pralnia dla Kasisi”. Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi (Zambia).

„Oddaj swój ciuch do Pralni w Kasisi” - pod takim hasłem wystartowała nowa akcja Fundacji Kasisi, organizowana we współpracy z serwisem Szafa.pl, polegająca na oddawaniu swoich ubrań na aukcję internetową oraz ich licytacji na stronie szafa.pl/pralnia. Całkowity dochód z aukcji charytatywnej „Pralnia dla Kasisi” zostanie przeznaczony na zbudowanie profesjonalnej pralni. Wśród pierwszych osób, które biorą udział w aukcji znajdują się znani rodzice adopcyjni dzieci z Kasisi, m.in. Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia - założyciel Fundacji Kasisi. Podczas kolejnych dni do aukcji dołączą następne znane osoby, które przekażą na ten cel swoje wyjątkowe ubrania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Pralniczym szaleństwem zarażam i zamęczam, kogo mogę. Do akcji zaprosiłem na początku kilku moich znajomych, którzy są adopcyjnymi opiekunami naszych dzieciaków (Marcin Prokop, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska), z radością dołączają do nich również inni – osoby publiczne, projektanci mody, modelki, aktorki, dziennikarze, piosenkarki etc etc (którzy, mam nadzieję, zostaną z nami już na dobre).” - mówi Szymon Hołownia, pomysłodawca całego projektu.

Wyłącznym partnerem akcji jest serwis Szafa.pl, największa platforma wymiany i sprzedaży asortymentu modowego. Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych użytkowniczek, które na co dzień sprzedają, kupują i wymieniają się swoimi ubraniami.

„Przyłączenie się do projektu Fundacji Kasisi, w której „uwalnia się swoje ciuchy” w dodatku w tak szczytnym celu, jest dla nas dużym wyróżnieniem. Akcja „Pralnia dla Kasisi” to licytacja rzeczy, które może oddać każda i każdy z nas! Wystarczy zrobić wiosenny przegląd szafy, wybrać coś wyjątkowego, przygotować zdjęcia i dodać swoją aukcję. Akcja ma potrwać ponad miesiąc i cały czas można się zgłaszać, a także brać udział w licytacji wystawionych rzeczy na stronie szafa.pl/pralnia” - mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl.

Kasisi to miejscowość w Zambii, w której znajduje się sierociniec dla dzieci. Wyjątkowe miejsce, w którym dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS albo po prostu osierocone mają swój nowy dom. Dom, w którym nie ma porządnych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia czeka na wyprane i pachnące świeżością ubrania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij