Bezkompromisowa kampania marki Absolut

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bezkompromisowa kampania marki Absolut

Absolut kolejny raz udowadnia, że „Nie da się wybrać za dobrze". W swoich najnowszych działaniach marka przekonuje, że warto robić coś lepiej niż się tego od nas wymaga, bo dzięki temu można doświadczać więcej każdego dnia.

W ramach najnowszej odsłony kampanii powstała aktywacja konkursowa mająca na celu zaangażowanie fanów marki. Zadanie polega na wskazaniu najważniejszych muzycznych utworów, bez których nie może zacząć się żadna impreza – także ta, która w obecnej sytuacji na świecie, odbywa się online. A wszystko w zgodzie z ideą kampanii – tak, jak nie da się wyglądać zbyt stylowo i bawić zbyt spontanicznie, tak też nie da się rozkręcić dobrej i bezpiecznej zabawy bez właściwej muzyki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na zwycięzców konkursu na fanpage'u marki czeka 400 butelek limitowanej edycji Absolut Movement, która nie jest dostępna w sprzedaży w Polsce.

Kampanii powstała w duchu szwedzkiego określenie „Onödigt Bra", oznaczającego chęć wyciśnięcia z życia jak najwięcej. W ramach akcji powstały również materiały podkreślające szwedzkość produktu.

– Kolejna odsłona platformy komunikacyjnej ma pokazać, że życie jest zbyt krótkie na przeciętność. Celem kampanii jest podkreślenie, że na każdym etapie najważniejsza jest bezkompromisowość i dbałość o jakość. Absolut tworzy bowiem wspaniałą wódkę, która z małego miasteczka w Szwecji, Åhus trafia na stół każdego, kto docenia to, co najlepsze – mówi Agnieszka Michalska, senior brand manager marki Absolut

Działania promocyjne potrwają do kwietnia 2021 roku. Za koncepcję kreatywną, strategię, współpracę z influencerami oraz działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLY&R.

Filozofia „Jedno źródło"

„Jedno źródło" to filozofia marki Absolut, w ramach której każdy aspekt procesu produkcji odbywa się w małej wiosce Åhus w Szwecji i jej okolicy. Wszystkie składniki Absolut Vodka powstają w promieniu 100 kilometrów od Åhus. Każda kropla wody i każde ziarno pszenicy pochodzą z jednego źródła wody, jednej wioski i jednej społeczności, dlatego bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się przebywa, Absolut zawsze będzie tej samej, wysokiej jakości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij