Netguru z certyfikatem Great Place to Work

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Netguru z certyfikatem Great Place to Work

Certyfikat Great Place to Work® jest przyznawany organizacjom cieszącym się wyjątkowym zaufaniem pracowników i spełniającym rygorystyczne kryteria Trust Index. Spółka zajęła także 3. Miejsce na liście najbardziej pożądanych pracodawców na rynku IT według badania serwisu Bulldogjob.

Netguru, polska spółka akcyjna oferująca usługi doradztwa, tworzenia oprogramowania oraz projektowania produktów cyfrowych, poinformowała o zdobyciu certyfikatu Great Place to Work przyznawanego firmom cieszącym się wyjątkowym zaufaniem zespołu do kultury i zarządzania wykazanym w ankiecie Trust Index©. Great Place to Work jest globalnym autorytetem w dziedzinie badania kultury organizacji. Od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie w rozwijaniu nowoczesnej kultury pracy opartej na zaufaniu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warunkiem uzyskania wyróżnienia jest wynik badania Trust Index na poziomie co najmniej 65%. Do tej pory podobnym wyróżnieniem na polskim rynku mogły się pochwalić takie firmy, jak Cisco, 3M czy Hitachi.

To nie jedyne wyróżnienie, jakie w ostatnich dniach zdobyło Netguru. Według badania rynku IT przeprowadzonego przez serwis Bulldogjob, firma znalazła się w trójce firm najczęściej wskazywanych jako wymarzony pracodawca IT w naszym kraju. Netguru jest jedyną polską firma consultingową na podium: w pierwszej trójce znalazły się także Google i Microsoft.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij