Urodzinowa loteria Bricomarche – 20 samochodów na 20-lecie sieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Urodzinowa loteria Bricomarche – 20 samochodów na 20-lecie sieci

Z okazji jubileuszu 20-lecia sieć Bricomarché przygotowała wyjątkową loterię urodzinową dla swoich klientów. Głównymi nagrodami dla uczestników było 20 samochodów marki Toyota. Loteria rozpoczęła się w grudniu 2020 roku, a w marcu 2021 r. nastąpiło oficjalne przekazanie wygranym kluczyków do aut.

Loteria urodzinowa odbyła się we wszystkich sklepach sieci Bricomarché w dniach od 4 do 31 grudnia 2020 roku. Warunkiem udziału w zabawie było dokonanie zakupu za minimum 30 zł i zarejestrowanie paragonu na stronie loterii. W styczniu w finałowym losowaniu wyłoniono 20 zwycięzców, a głównymi nagrodami było 20 samochodów Toyota Aygo. Oficjalne przekazanie kluczyków nagrodzonym nastąpiło w marcu 2021 roku. Loteria urodzinowa została zorganizowana przez Agencję Smolar.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od ponad 20 lat staramy się zapewnić mieszkańcom mniejszych i większych miast łatwy dostęp do licznych kategorii produktowych związanych z domem i ogrodem, dbając przy tym o jak najlepsze ceny i zadowolenie klientów. W podziękowaniu za okazywane nam zaufanie, przygotowaliśmy loterię urodzinową, w ramach której nasi klienci mogli wygrać bardzo cenne nagrody. W tej akcji wzięło udział ponad 3 razy więcej uczestników niż w poprzedniej. Wręczenie nagród aż 20 zwycięzcom było dla nas szczególnym wydarzeniem. Dziękujemy wszystkim klientom za udział w loterii i zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach – mówi Agnieszka Kurowska, dyrektor marketingu sieci Bricomarché.

W ciągu 20 lat obecności Bricomarché w Polsce sieć intensywnie się rozwinęła – obecnie działają już 172 sklepy pod jej szyldem. Uruchomienie supermarketu w każdym mieście wiąże się ze stworzeniem nowych miejsc pracy, a także dodatkowymi wpływami do budżetu miasta z odprowadzanych lokalnie podatków oraz akcjami społecznymi organizowanymi dla mieszkańców.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij