Nawet 400 zł do zyskania – startuje wspólna kampania Huawei i Banku Millennium

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nawet 400 zł do zyskania – startuje wspólna kampania Huawei i Banku Millennium

Nawet 400 zł mogą zyskać konsumenci w ramach wspólnej kampanii Huawei i Banku Millennium, która wystartowała 1 kwietnia i potrwa do 4 maja. Nowi klienci banku, którzy założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium z AppGallery, mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta we wskazanym czasie, otrzymają kolejne 200 zł od Banku Millennium do wydania na dowolny cel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja Banku Millennium jest dostępna w AppGallery od grudnia zeszłego roku, a od 25 marca dostępna jest także dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki. Dzięki integracji z HMS, użytkownicy mogą pobrać aplikację z AppGallery i korzystać z jej funkcjonalności, w tym z płatności mobilnych BLIK, niezależnie od modelu smartfona czy tabletu.

Integracji towarzyszy atrakcyjna kampania Huawei i Banku Millennium. Osoby, które między 1 kwietnia a 4 maja założą konto (przez aplikację lub na stronie internetowej banku), wyrażą wymagane regulaminem zgody i aktywują aplikację pobraną z AppGallery, otrzymają 200 zł w postaci elektronicznej karty podarunkowej, którą będzie można wykorzystać na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Warunkiem jest, by w momencie wykorzystania karty, minimalna kwota zakupów wyniosła 201 zł. Karta w postaci cyfrowego kodu zostanie wysłana przez bank w wiadomości SMS, wraz z datą ważności kodu, na numer telefonu podany we wniosku podczas zakładania nowego konta. Kartę podarunkową można wykorzystać jednorazowo i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi, a uczestnik otrzyma ją do 31 maja. Promocją objętych jest pierwsze 1000 kont założonych od momentu startu kampanii.

Kolejną korzyścią jest premia 200 zł od Banku Millenium do wykorzystania na dowolny cel, którą można otrzymać za aktywne używanie założonego konta w ciągu 4 konkretnych miesięcy – maja, czerwca, lipca i sierpnia. Warunkiem jest, by miesięczna suma wpływów na konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 zł oraz aby w każdym z tych miesięcy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub za pomocą usługi BLIK.

Konsument, który założy konto w Banku Millennium z wykorzystaniem fotoweryfikacji (za pomocą selfie), uzyska prawo do wskazanej premii, jeśli do 31 sierpnia 2021 roku w placówce banku złoży wzór podpisu oraz okaże dokument tożsamości. Premia zostanie przekazana przez bank na konto użytkownika do 30 września 2021 roku.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij