Httpool uhonorowana LinkedIn Partner Champion Award 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Httpool uhonorowana LinkedIn Partner Champion Award 2021

Httpool, wyłączny partner handlowy LinkedIn na ponad 18 rynkach w Europie, w tym w Europie Środkowo-Wschodniej, Austrii i Szwajcarii, został uhonorowany nagrodą Partner Champion 2021 podczas tegorocznej edycji LinkedIn Partner Connect.

Nagroda Partner Champion jest przyznawana partnerowi, który wyszedł poza standard, dając klientom dodatkową wartość i stając się w ten sposób przykładem dla innych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W minionym roku pokazaliśmy, że pasja, poświęcenie i przedsiębiorcze podejście są kluczowymi składnikami sukcesu. Jako organizacja przeszliśmy przez duże zmiany biznesowe i udowodniliśmy, że wspieramy naszych klientów we wszelkich zmianach i byliśmy z nimi w tym niepewnym 2020 roku. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uhonorowani przez LinkedIn tytułem Partner Champion. Marki takie jak Volvo, PwC, 3M, Advantech, mBank, T-Mobile obdarzają nas zaufaniem za wspieranie ich kampanii na LinkedIn i nadal będziemy je wspierać wykorzystując nasze umiejętności – mówi Justyna Bednarek-Roszkowska, Linkedin sales lead Poland, HTTPOOL Polska.

Nagrody LinkedIn Marketing Partner Awards dla regionu EMEA i LATAM łączą partnerów zajmujących się sprzedażą, technologiami i treściami, aby uhonorować ich osiągnięcia i sukcesy w minionym roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij