Marta Głowacka – nowa creative strategist w Saatchi & Saatchi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marta Głowacka – nowa creative strategist w Saatchi & Saatchi

Do zespołu strategii Saatchi & Saatchi dołączyła Marta Głowacka na stanowisko creative strategist.

Marta Głowacka posiada 10-letnie, digitalowe doświadczenie w pracy zarówno po stronie działów marketingu klienta (6 lat), jak i w pracy w agencji (4 lata). Swoją przygodę z reklamą zaczęła w dziale Online Marketingu w e-commercie Groupon. Była tam odpowiedzialna za działania w social mediach. Po 5 latach dołączyła do startup’u z branży beauty jako online marketing manager. Stanowisko obejmowało szeroki zakres obowiązków począwszy od wdrażania online sklepu, po planowanie i częściową produkcję contentu oraz kontakt z influencerami.

Następnie pracowała w dziale strategii Isobar Polska jako strategy planner.

Tworzyła strategie komunikacji dla takich klientów jak: Audi, Kompania Piwowarska, Estée Lauder, McDonald’s. Dla tego ostatniego zdobyła dwie statuetki Effie: brąz w 2019 w kategorii Usługi, brąz w 2020 w kategorii Brand Experience oraz nagrody Mixx.Awards: brąz w 2019 w kategorii Digital Experience i w 2020 wyróżnienie w kategorii Best Use of Social Media, Golden Arrow: wyróżnienie w 2020 w kategorii Digital Marketing – Social Media.

W Saatchi & Saatchi Marta realizuje bieżące projekty dla klientów agencji w dziale strategii, na którego czele stoi Agnieszka Kwaśniewska, chief strategy officer Saatchi & Saatchi.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij