WINIARY wybrało Garden of Words

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WINIARY wybrało Garden of Words

Marka WINIARY, jedna z wiodących firm na rynku spożywczym, rozpoczęła współpracę z Agencją Garden of Words. Agencja odpowiada za stworzenie strategii PR marki i jej realizację. Wybór Agencji został dokonany w drodze przetargu.

Agencja Garden of Words będzie odpowiedzialna za media relations oraz doradztwo komunikacyjne w obszarze PR konsumenckiego, w tym działania PR wspierające produkty z portfolio klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka WINIARY jest obecna na polskim rynku od ponad 70 lat, a jej produkty zajmują wiodące pozycje w większości segmentów kulinarnych. W portfolio marki znajduje się w sumie ponad 200 różnych produktów: od ulubionego Majonezu Dekoracyjnego WINIARY, przez wybierane od pokoleń zupy, buliony, sosy, przyprawy i desery po innowacyjne nowości jak np. WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS, które są dla konsumentów gwarancją dobrego smaku i wysokiej jakości, a także doskonałego połączenia tradycyjnej polskiej kuchni z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku, a w 2013 r. marka już po raz drugi znalazła się w elitarnym gronie najsilniejszych brandów w Polsce i otrzymała tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014.

Działania dla marki WINIARY prowadzi zespół konsultantów: Edyta Szyszło, Account Executive oraz Ewelina Nowicka, Account Executive, a koordynuje Monika Zagórska, Account Manager. Zespół kierowany jest  przez Iwonę Michalczyk, Client Service Director.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij