Marka Łomża w nowej szacie graficznej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Łomża w nowej szacie graficznej

Łomża, marka należąca do firmy Van Pur S.A., przechodzi gruntowną metamorfozę i zmienia swoją szatę graficzną. Nowy design ma podkreślić regionalny rodowód piwa i nawiązać do korzeni marki. Wprowadzone zmiany zapowiadają nowe otwarcie w strategii rynkowej Łomży.

Marka Łomża, od początku związana browarem w Łomży, otrzymała właśnie nową identyfikację wizualną. Nowy design, utrzymany w kojarzonej od lat z marką zielono – czerwonej kolorystyce, wyraźnie nawiązuje do jej rodowodu. Na opakowaniach pojawia się rok 1968, jako data uwarzenia pierwszego w tym miejscu piwa. Charakterystyczny jeleń, który od samego początku był symbolem marki i pojawiał się już na pierwszych produktach z Browaru Łomża, został teraz mocniej wyeksponowany. Marka manifestuje również swoje przywiązanie do regionu z którego się wywodzi, stąd w grafice flagowych piw pojawiły się folklorystyczne, kurpiowskie wzory. Nowa identyfikacja wizualna Łomży ma podkreślać regionalny charakter warzonego tu piwa oraz piwne tradycje tego miasta. Zmianie nie uległa natomiast charakterystyczna zielona butelka, z którą konsumenci kojarzą markę od lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pełną metamorfozę przejdzie całe portfolio piw zarówno ogólnopolskich, jak i wariantów regionalnych. Pierwsze produkty w nowej szacie graficznej już można spotkać na rynku. Zmianami konsekwentnie zostaną objęte wszystkie elementy zawierające nową identyfikację marki, takie jak strona www, profile społecznościowe czy materiały POS.

Nową szatę graficzną zaprojektowała uznana, warszawska agencja Brand Designu BNA wraz z działem marketingu Van Pur, na czele z dyrektor marketingu Pauliną Grodzińską.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij