Joanna Bosakirska dołączyła do Media Direction OMD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Joanna Bosakirska dołączyła do Media Direction OMD

Joanna Bosakirska objęła stanowisko chief business directora w domu mediowym Media Direction OMD (Omnicom Media Group), dołączając do grona dyrektorów kierujących zespołami klienckimi. Wcześniej przez wiele lat związana była z Grupą Havas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bosakirska od kwietnia br. rozpoczęła zarządzanie jednym z zespołów klienckich, zajmującym się tworzeniem strategii komunikacji, planowaniem i zakupem mediów oraz specjalistycznymi usługami oferowanymi przez Media Direction OMD (Omnicom Media Group)

– Joanna jest bardzo doświadczonym strategiem biznesowym, co potwierdzają referencje od klientów. Jestem przekonany, że jej rzetelność, client service, kultura biznesowa, znajomość potrzeb rynkowych oraz sukcesy w pracy z klientami doskonale wpisują się w naszą kulturę organizacyjną – mówi Rafał Zgódka, managing director w Media Direction.

Bosakirska od 2016 roku związana była z domem mediowym Arena Media, należącym do Havas Media Group, gdzie jako client service director, a później jeden z trzech business unit managing partnerów odpowiadała za relacje z klientami firmy, jakość obsługi klienta, zarządzanie zespołem client service, realizację planów sprzedażowych i biznesowych. Do jej głównych zadań należało współtworzenie strategii domu mediowego Arena Media, opartej na synergii online i offline oraz poszerzenie portfolio klientów, rozwinięcie oferty i umocnienie pozycji na rynku.

Z branżą komunikacji marketingowej związana od ponad 19 lat. Posiada doświadczenie w prowadzeniu i koordynacji projektów reklamowych dla wielu lokalnych i międzynarodowych marek, takich jak: Carrefour, Orange, L’oreal, Samsung, Dr Oetker, AXA/Uniqa, MyLan, Grupa Tikkurila, LG Polska, Tv Puls, Hermes Paris czy Swarovski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij