Karolina Pękalska awansuje w zespole Big Picture

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karolina Pękalska awansuje w zespole Big Picture

Karolina Pękalska, z Big Picture związana od 2017 roku, awansuje na stanowisko senior consultanta. Łącząc kompetencje PR produktowego, influencer relations oraz obsługi korporacyjnej, będzie kierować komunikacją topowych marek FMCG, a także projektami Panasonic.

W Big Picture, razem z zespołem, Karolina Pękalska prowadzi m.in. obsługę portfolio Panasonic. Od lat opiekuje się również portfolio Mondelez Polska (Milka, Oreo, belVita, Lubisie itd.), a także Barilla (w tym marką Wasa). Zgodnie z modelem Big Picture, prowadząc działania dla Klientów, Karolina łączy zarówno kompetencje z obszaru PR produktowego czy relacji z influencerami, jak i doświadczenie w PR korporacyjnym. Specjalizuje się w komunikacji marek spożywczych, beauty i w spektakularnych projektach z udziałem ambasadorów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stanowisku senior consultant, które objęła w maju 2020 roku, Karolina będzie nadal rozwijać swoją ekspertyzę w budowaniu strategicznej komunikacji produktów. Jej praktyka i zespół FMCG mieści się w ramach szerszego teamu lifestyle, kierowanego przez Kamilę Kończak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij