Cargill przejmuje Leman Decoration Group i poszerza ofertę produktów z czekolady

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cargill przejmuje Leman Decoration Group i poszerza ofertę produktów z czekolady

Firma Cargill przejęła Leman Decoration Group, wiodącego dostawcę dekoracji do ciast, poszerzając tym samym swoją ofertę. Umożliwi to lepszą obsługę smakoszy w Europie i na całym świecie dzięki zwiększeniu produkcji i poszerzeniu portfolio produktów.

Znana z szerokiej gamy produktów Leman Decoration Group to firma rodzinna, która zdobyła klientów w 55 krajach dzięki innowacjom, kompleksowym łańcuchom dostaw, a także wysokiej jakości obsłudze klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Doświadczenie firmy Cargill w zakresie produkcji czekolady oraz świetnie rozwinięty łańcuch dostaw kakao i czekolady na całym świecie, stanowią dopełnienie naszego wieloletniego zaangażowania na rzecz klientów. Dołączyliśmy do firmy Cargill, by budować na naszych prawie sześćdziesięcioletnich doświadczeniach w dziedzinie dekoracji – powiedział Didier Leman, właściciel Leman Decoration Group.

Wspólne działania

W ramach transakcji wszystkie zakłady Leman Decoration Group, w tym 3 najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Belgii, na Mauritiusie i w Tajlandii oraz prawie 450 pracowników, dołączą do rodziny Cargill w ramach działu zajmującego się dystrybucją specjalistycznych produktów cukierniczych. Współpraca między dwiema organizacjami obejmuje również centra innowacji w Mouscron w Belgii, a także kompleks Cargill's House of Chocolate, z najnowocześniejszym ośrodkiem produkcji czekolady i laboratorium. Ma on zostać otwarty na początku 2022 r. Razem z centrum badawczo – rozwojowym Leman Decoration Group zapewnią one niezrównaną platformę rozwoju.

Przejęcie Leman Decoration Group przez Cargill to kolejny krok do rozszerzenia linii produktów dla smakoszy czekolady. Obecnie Cargill jest drugą co do wielkości firmą na świecie obsługującą rynek czekolady dzięki markom Gourmet™, Smet, Vanova®, a teraz Leman Decorations.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij