PsiBufet nagrodzony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PsiBufet nagrodzony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”

PsiBufet, marka produkująca indywidualnie dopasowane posiłki dla psów, została nagrodzona w kategorii „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”. Firma została wybrana za najwyższą jakość swoich produktów oraz innowacyjne podejście do żywienia psów.

Program „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021” to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w różnych kategoriach asortymentowych. Oprócz topowych marek, każdego roku realizowany jest program: Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku, gdzie wybierane są młode, debiutujące firmy. W wyniku rzetelnej analizy, Kapituła programu przyznała wyróżnienie Debiut Roku 2021 naturalnej karmie dla psów PsiBufet.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyznając godło, Kapituła programu szczególną uwagę zwróciła na naturalny i wartościowy skład karmy.

– Uznaliśmy, że karma PsiBufet z pewnością wyróżnia się spośród innych, dostępnych karm na rynku. Marka oferuje naturalną, pełnoporcjową karmę dla psów, która w odróżnieniu od większości karm jest bez dodatków zbóż oraz ulepszaczy, za to z dodatkiem cennych witamin i minerałów, w której znajduje się przede wszystkim mięso, warzywa i owoce. Właściwe żywienie psa jest niezwykle ważne aby utrzymać odpowiednią wagę oraz zadbać o jego zdrowie – komentuje Sylwia Markowska, koordynator Programu „Konsumencki Lider Jakości”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij