Lively z raportem o najważniejszych platformach eventowych 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lively z raportem o najważniejszych platformach eventowych 2021

Lively, producent eventów online, przygotował przekrojowy raport o platformach eventowych w 2021 r. To pierwsze takie opracowanie na rynku, porównujące ponad 90 zagranicznych platform eventowych.

Lively to zespół specjalistów, który na co dzień organizuje konferencje online i eventy hybrydowe. Od początku 2020 r. wyprodukował ponad 100 takich wydarzeń. Sukcesywnie także dzieli się swoją wiedzą o rynku przygotowując opracowania, które stanowią przydatne kompendium wiedzy dla organizatorów eventów po stronie klienta. Aktualnie, bazując na zdobytym doświadczeniu, eksperci przygotowali przekrojowy raport o platformach eventowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasze doświadczenia w poszukiwaniu innowacji i ciekawych rozwiązań w świecie wirtualnym sięgają dużo dalej niż początek pandemii. Oczywiście na początku ubiegłego roku nasililiśmy poszukiwania idealnej platformy. Dlaczego? Ponieważ zaczęło się pojawiać coraz więcej nowych narzędzi, te które znaliśmy nie spełniały wszystkich oczekiwań, a częściowo też dlatego, że po prostu lubimy wiedzieć i się rozwijać – mówi Michał Oczkowski, innovation architect & video producer w Lively. – Nasi klienci często nie wiedzieli, czym różnią się dostępne na rynku platformy i jakie dają możliwości. W czasie spotkań dokładnie wyjaśnialiśmy, dlaczego proponujemy taką, a nie inną platformę. Po pewnym czasie liczba platform, które przetestowaliśmy i na których pracowaliśmy urosła do pokaźnej liczby, stąd pomysł raportu porównującego ich najważniejsze cechy i funkcjonalności. Sami korzystamy z tego dokumentu i mamy nadzieję, że będzie też pomocny dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniami online – dodaje.

Z raportu można dowiedzieć się między innymi na co zwracać uwagę przy realizacji i wyborze narzędzi oraz jakie są funkcjonalności dostępnych platform. Szczególną korzyścią jest porównanie ofert ponad 90 dostępnych platform wraz z informacjami o ich kosztach. Pełny raport dostępny jest na stronie lively.pl/najwazniejsze-platformy-eventowe/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij