Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę marki Tarczyn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę marki Tarczyn

Firma Maspex rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki Tarczyn w 2021 roku. W postępowaniu przetargowym wybrano agencję Dziadek do orzechów, która zajmie się obsługą komunikacji marki w digitalu.

Tarczyn od jakiegoś czasu nie był aktywny w mediach społecznościowych. Firma zdecydowała się jednak na wielki powrót przy współpracy z agencją Dziadek do orzechów. Do zadań agencji należy kompleksowa obsługa marki na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowych komunikatach wyraźnie widać inspirację polskimi plakatami podróżniczymi z lat 60. i 70. XX wieku. Grafiki w postach są wykonywane przez ilustratora, który w każdy z nich wplata kojarzące się z Tarczynem kształty: butelkę, niebieską zakrętkę lub owoce. Dodatkowo Dziadek do orzechów wykorzystuje w komunikacji teksty z zakrętek, tak charakterystyczne dla soków Tarczyn.

– Wspólnie z marką soków Tarczyn w 2021 będziemy realizować szereg działań eksplorujących wątek lokalności. Jest to temat bliski marce od lat, który w ciągu ostatnie roku dodatkowo zyskał na znaczeniu – mówi Małgorzata Garapich-Nowicka, senior copywriter w agencji Dziadek do orzechów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij