Netflix przedstawia swoją pierwszą luksusową linię ubrań

Netflix przedstawia swoją pierwszą luksusową linię ubrań

Luksusowa kolekcja Netfliksa to efekt serialu „Halston”, który opowiada o życiu słynnego amerykańskiego projektanta Roya Halstona Frowicka. Aby zapewnić lepszą promocję swojej produkcji, gigant streamingowy wszedł we współpracę z domem mody i stworzył specjalną linię ubrań na czerwony dywan.

Serial „Halston” przedstawia historię słynnego amerykańskiego projektanta mody, Roya Halsona Frowicka, który m.in. dzięki projektom dla Jacqueline Kennedy zmienił oblicze mody lat 60. i 70. Produkcja Netfliksa, w której główną rolę zagrał Ewan McGregor, nie spodobała się niestety rodzinie projektanta – szybko pojawiły się zarzuty i przerysowanie postaci i próbę wzbudzania sensacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szum wokół serialu został jednak odpowiednio wykorzystany pod kątem marketingowym – działająca do dzisiaj marka Halston postanowiła stworzyć kapsułową kolekcję będąca kwintesencją stylu projektanta. Cała linia powstawała w ścisłej współpracy z Netfliksem - efektem działań jest 10 wzorów eleganckich sukien wieczorowych. Każda z nich wpisuje się w estetykę lat 70. i 80., a jednocześnie trafia w gusta współczesnego konsumenta.

– Była to idealna okazja, aby przywrócić na rynek kultowe suknie zaprojektowane przez samego Halstona, ale zinterpretowane przez nas zupełnie na nowo. Wszystko po to, aby uczynić je bardziej nowoczesnymi – mówi dyrektor generalny domu mody, Robert Rodriguez.

Kolekcja trafi do sprzedaży 7 czerwca i będzie obejmować 10 luksusowych sukien. Rozpiętość cenowa wynosi od 995 do 1595 dolarów amerykańskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij