Dobrze wpaść na Żubra – rusza kampania reklamowa marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobrze wpaść na Żubra – rusza kampania reklamowa marki

5 maja rozpoczyna się kolejna kampania reklamowa piwa Żubr. W spocie telewizyjnym zaprezentowano świat puszczy i jej majestatycznego strażnika, tym razem pod hasłem: „Dobrze wpaść na Żubra”.

W reklamie można zobaczyć żubra w roli strażnika puszczy, czuwającego nad bezpieczeństwem jej mieszkańców i zaangażowanego w życie lasu. Bohater marki w swoim stylu, nieśpiesznie, ale w sposób zdecydowany oraz rozważny chroni innych mieszkańców puszczy przed niebezpieczeństwami. Spot utrzymano w charakterystycznej, doskonale rozpoznawalnej i lubianej przez widzów konwencji bazującej na humorze i grze słownej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Celem kampanii jest zaprezentowanie nowego oblicza Żubra – bardziej czujnego, aktywnego i stanowczego, a także wartości, jakie za nim stoją – rozwagi, poczucia odpowiedzialności oraz opiekuńczości. Eksponując pewne cechy charakteru Żubra, nawiązujemy do tradycyjnej roli, jaką pełni on w Puszczy Białowieskiej, a tym samym podkreślamy wierność tradycji Browaru Dojlidy - wyjaśnia Szymon Skoczylas, młodszy kierownik marki Żubr.

Jest to pierwszy z serii spotów, jakie ukażą się w tym roku. - Przez najbliższe tygodnie konsumenci będą mogli wpaść na Żubra w telewizji, internecie, a także na outdoorze. Premiera spotu odbędzie się już 5 maja. Również w sklepach będzie można spotkać strażnika puszczy. Będzie on doskonale widoczny na półce dzięki wyróżniającym się materiałom POS – dodaje Szymon Skoczylas.

Bardziej majestatyczną i zdecydowaną postać Żubra zaprezentowano także na nowych opakowaniach piwa. Bohaterowi marki oddano więcej pola, eksponując jednocześnie jego związek z naturą poprzez uproszczenie szaty graficznej i pokazanie intensywnej, pełnej energii zieleni lasu.

Autorem pomysłu reklamy jest agencja Walk Creative. Spot wyprodukowało Papaya Films, jego reżyserem jest Sebastian Pańczyk. Za udźwiękowienie odpowiada Juice. Postprodukcję filmu zrealizował Platige Image. Nadzór kreatywny nad produkcją spotu prowadził zespół marki Żubr. Materiały BTL przygotowało IQ Marketing. Działania digital opracowała agencja Kalicińscy.com. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MEC. Komunikację PR prowadzi agencja Q&A Communications. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij