#CLASHWALL - K2 Media dla Converse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#CLASHWALL - K2 Media dla Converse

Agencja mediowa K2 Media, należąca do Grupy K2, rozpoczęła współpracę z marką Converse, z portfolio firmy Amersport. K2 Media odpowiada za kampanię CLASHWALL.

Od kwietna br. zespół K2 Media wspiera akcję CLASHWALL, organizowaną przez Converse. Działania łączą świat digital i offline. W ramach kampanii wykorzystane zostaną różne kanały social media, tj. Instagram, Twitter oraz Facebook, których zawartość będzie się płynnie uzupełniała.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem akcji CLASHWALL jest dodanie koloru Warszawie. Ilustrator Dawid Ryski, na podstawie inspiracji płynących poprzez kanały social media, stworzy mural na ścianie warszawskiej kamienicy przy ulicy Brackiej. Każdy może mieć wpływ na to, co powstanie na muralu. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy podzielić się swoim pomysłem lub inspiracją na kanale Twitter używając hashtagów: #CLASHWALL #WARSAW lub dodać zdjęcie kojarzące się z pozytywną energią CONVERSE, wrzucić je na swój profil na Instagram i opisać hashtagiem #CLASHWALL #WARSAW. Zakończenie akcji przewidywane jest na koniec maja br. Za komunikację projektu odpowiada agencja Konkret PR, natomiast za wykonanie muralu Good Looking Studio.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij