Wyjątkowy transfer – Anna i Robert Lewandowscy w T-Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyjątkowy transfer – Anna i Robert Lewandowscy w T-Mobile

Wyjątkową ofertę T-Mobile prezentuje wyjątkowa para – małżeństwo Anna i Robert Lewandowscy. Nowocześni, aktywni, dynamiczni – tacy, jak nowa oferta T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

Nowa kampania reklamowa T-Mobile będzie bardzo intensywna. Wizerunki najpopularniejszego małżeństwa ostatnich miesięcy będzie można zobaczyć w mediach już od 6 maja br.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twarzami T-Mobile zostali Anna i Robert Lewandowscy, promujący innowacyjną ofertę łączącą telekomunikację z bankowością – efekt współpracy T-Mobile i Alior Banku. Kampania z udziałem znanego małżeństwa sportowców promuje ofertę „500 zł za transfer”. Skierowana jest ona do osób, które przeniosą numer do T-Mobile, wybiorą jedną z dedykowanych ofert i założą T-Mobile konto, dzięki czemu otrzymają łącznie nawet 500zł za „transfer”.

Kreacja spotu opiera się na motywie transferu, gdzie w żartobliwy sposób nawiązano do przejścia Roberta Lewandowskiego do drużyny Bayernu Monachium. Spoty reklamujące T-Mobile Usługi Bankowe z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich obejrzą widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz użytkownicy internetu. Kreacje pojawią się także na nośnikach reklamowych w wybranych pociągach PKP Intercity i TLK oraz w sklepach sieci T-Mobile. Kampania obejmie także media społecznościowe. 

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, za kreację agencja DDB, a za kreację w Internecie agencja Engine.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij