Paulina Wróbel objęła stanowisko video lead w Agencji Whites

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulina Wróbel objęła stanowisko  video lead w Agencji Whites

Agencja Whites wzmacnia ofertę digital marketingową. Do zespołu dołącza Paulina Wróbel, która poprowadzi nowo utworzony dział wideo.

Paulina Wróbel, poprzednio szefowa sekcji produkcji video w TVN Media, dołączyła w maju do zespołu content, social & kreacja. Paulina objęła stanowisko Video Lead i będzie odpowiedzialna za ofertę wideo od etapu strategii po realizację. Jako producentka wideo realizowała projekty na potrzeby Link4, Skoda, Rossmann i Apart.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Chcę, by jeszcze w 2021 r., każdy, kto usłyszy „Whites", od razu pomyślał „wideo". Paulina Wróbel to idealna osoba, żeby taki cel zrealizować. Stoi za nią doświadczenie od strony producenckiej, jak i sprzedażowej tego obszaru, więc nie tylko wie jak wideo robić, ale też świetnie odpowiada na potrzeby klientów – mówi Ania Mościcka, head of content, social & kreacja.

Agencja Whites od lat rozwija kompetencje content marketingowe dla marek korporacyjnych i e-commerce. – Produkcji wideo realizujemy już teraz sporo – opieramy się na niej, chociażby przy projekcie PKO Bank Polski Grajmy Razem (działania w mediach społecznościowych związane ze sponsoringiem Ekstraklasy), ale także wcześniej dla Łazienek Królewskich czy Medicover. Jesteśmy dumni z dotychczasowych efektów, ale myślimy o tym obszarze dużo szerzej – dodaje Ania Mościcka.

Zespół content, social & kreacja, kierowany przez Anię Mościcką, rozwijał się bardzo dynamicznie w ostatnich latach — dział social mediów realizuje duże projekty na rynkach międzynarodowych; content wzbogacił się o influencer marketing i ePR, a kreacja wspiera obie kompetencje i rośnie jako niezależny obszar biznesowy. Największe projekty realizowane są na podstawie autorskich narzędzi przygotowywanych przez analityków i programistów data science. Inwestycja w wideo to naturalny krok.

– Whites to przede wszystkim ludzie i to widać od pierwszych chwil. Cieszę się, że dołączyłam do zespołu, w którym panuje pozytywna energia i każdy czuje swoją sprawczość. Whites ma już za sobą doświadczenia w wideo i duże współprace, ale teraz trzeba włączyć piąty bieg. Jestem pewna, że razem bardzo wiele osiągniemy – komentuje Paulina Wróbel.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij