Havas PR Warsaw wygrywa przetarg na obsługę Otodom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas PR Warsaw wygrywa przetarg na obsługę Otodom

Z początkiem czerwca do grona klientów Havas PR Warsaw dołączył nowy klient – najpopularniejszy serwis internetowy wspierający Polaków w kupnie, sprzedaży i najmie nieruchomości – Otodom – którego właścicielem jest Grupa OLX. Klienta pozyskano w drodze przetargu.

W ramach współpracy agencja będzie odpowiadała za kompleksowe wsparcie obsługi biura prasowego Otodom. Ponadto zakres działań obejmuje realizację projektów specjalnych z obszaru pozycjonowania ekspertów, niestandardowej współpracy mediowej oraz projektów skierowanych do liderów nieruchomości oraz lokalnych społeczności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Obecnie jesteśmy świadkami dynamicznych zmian zachodzących na rynku nieruchomości. Zmieniają się preferencje mieszkaniowe Polaków, trendy cenowe czy rynek najmu. Otodom staje się w tej specyficznej sytuacji przewodnikiem po rynku, który łączy dwa segmenty klientów – osoby, które oferują nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, z tymi, którzy ich poszukują. Dlatego cieszymy się, że właśnie w takim momencie rozpoczynamy współpracę i będziemy mogli być partnerem dla marki wiodącej na tym rynku – mówi Tomasz Lis, managing director w Havas PR Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij