Animacja Admind nominowana do European Design Awards 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Animacja Admind nominowana do European Design Awards 2021

CREATIVE LABS: CITIES OF INNOVATION zostało nominowane w tegorocznym konkursie European Design Awards 2021.

Animacja „IDENTITY OF CITIES" stworzona przez Admind została doceniona przez jury European Design Awards 2021 i pojawi się w tegorocznym katalogu zwycięzców konkursu. W tym roku w związku z sytuacją pandemiczną nie będzie fizycznej ceremonii dla laureatów. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w internetowym wydarzeniu zaplanowanym na 12 czerwca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Creative Labs (CL) to laboratorium innowacji, które wspiera przedsiębiorczość i wdraża programy innowacyjne dla dużych firm. Zespół skupia się na uwolnieniu potencjału pracowników poprzez szkolenia, warsztaty i stałą opiekę mentorską. Zespół kreatywny Admind Branding & Communication przygotował identyfikacją wizualną Creative Labs oraz stworzył animację promocyjną „IDENTITY OF CITIES”.

Celem stworzenia „IDENTITY OF CITIES" było uchwycenie palety kolorów, stylu architektonicznego, kultury i dźwięków każdego miasta, wraz z duchem jego historii i mieszkańców. Wybór stylu izometrycznego, który widać w drugiej części animacji był naturalną konsekwencją indentyfikacji wizualnej Creative Labs. Ten punkt widzenia podkreśla kluczowe wartości firmy, takie jak rozwój i ciągła zmiana, a sygnet „CL” doskonale wpisuje się w ten styl.

W animacji wszystko kręci się wokół dwóch słów: kreatywność i laboratorium. Celem kreacji było umieszczenie Creative Labs w samym sercu planów miast. Widz powinien odnieść wrażenie, że „CL” wykorzystuje energię miasta, inspiruje jego mieszkańców i współtworzy jego tętniącą życiem kulturę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij