Spotify wspiera Pride Month, uruchamiając nowe playlisty powstałe we współpracy z polskimi artystami LGBTQ+

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotify wspiera Pride Month, uruchamiając nowe playlisty powstałe we współpracy z polskimi artystami LGBTQ+

Czerwiec to czas celebrowania wolności, równości i tolerancji. W tym okresie Spotify okazuje szczególne wsparcie dla queerowych twórców i społeczności LGBTQ+, uruchamiając tematyczne playlisty. Twarzami polskiej odsłony kampanii zostali m.in.: Micuła, thekayetan, Antonina oraz WaluśKraksaKryzys.

Po roku oczekiwania na ulice polskich miast wracają Marsze Równości! Z tej okazji, najpopularniejsza platforma muzyczna na świecie, Spotify, prezentuje nowe playlisty promujące queerowych artystów, celebrując w ten sposób różnorodność i wyjątkowość podczas Miesiąca Dumy. Wśród nowości na platformie pojawią się playlisty:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
  • Pride Polska – przygotowana we współpracy z polskimi artystami reprezentującymi środowisko LGBTQ+, a wśród nich Micuła, thekayetan, Antonina, WaluśKraksaKryzys, jak również NANGA, Caville, Yulia i wielu innych;
  • Tęczowe Party – playlista pełna najpopularniejszych lokalnych i międzynarodowych utworów autorstwa twórców wspierających lub należących do społeczności LGBTQ+. Znajdziemy na niej takie kultowe kawałki jak „Born This Way” Lady Gagi, „Believe” w wykonaniu Cher czy „Stronger” Britney Spears.

Obie playlisty są pełne wyjątkowych utworów, opowiadających o akceptacji własnej wyjątkowości, które pozwolą wypełnić atmosferą miłości i równości każdą zbliżającą się imprezę.

Przez cały czerwiec użytkownicy Spotify zyskają również dostęp do specjalnej zakładki Pride zawierającej wyjątkowe brzmienia ze wszystkich stron świata oraz dedykowane playlisty z porywającą muzyką do świętowania Miesiąca Dumy z podniesioną głową. Pod zakładką słuchacze znajdą także polecane podcasty poruszające tematykę równości i tolerancji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij