Tycjan, Robin S, Tender Games, Channel Tres wezmą udział w imprezie The Longest Set of Summer marki Zalando

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tycjan, Robin S, Tender Games, Channel Tres wezmą udział w imprezie The Longest Set of Summer marki Zalando

Zalando nawiązało współpracę z najbardziej lubianymi europejskimiDJ-ami, aby zorganizować The Longest Set of Summer. Wirtualne wydarzenie będzie transmitowane na żywo, we współpracy z Mixmag, na kanale YouTube Mixmag 21 czerwca, w najdłuższy dzień roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trwającym 16 godzin i 38 minut, The Longest Set of Summer udział biorą najbardziej lubiani europejscy DJ-e i DJ-ki, a także wschodzący artyści. W secie wystąpi między innymi Tycjana Acquasanta z Polski, Channel Tres czy Tender Games. Pirouettes rozpoczną set, pomagając wszystkim wcześniej wstać z łóżka, a zachodzące słońce będziemy obserwować przy muzyce tworzonej przez Ellen Allien.

Przez cały czerwiec Zalando organizowało 'Festiwal Optymizmu', jako część swojej letniej kampanii 'Aktywiści Optymizmu', która ma na celu celebrację oraz szerzenie radości i pozytywności w Europie tego lata poprzez połączenie wydarzeń wirtualnych i fizycznych.

W ramach "Festiwalu optymizmu" w całej Europie odbyła się seria wydarzeń wirtualnych i pop-up, w tym taniec na ulicach Kopenhagi z grupą Studio 10, koncert artystki pop Emmy Marrone, podczas którego śpiewali Włosi, seria instalacji artystycznych Lisy Larsson i Madelen Mӧllard w Sztokholmie, a także wirtualne wyzwanie taneczne z udziałem światowej sławy francuskiego choreografa Salifa.

Przed The Longest Set of Summer, Zalando i Mixmag stworzyli playlistę na Spotify, która zawiera niektóre z line-upów, aby każdy był uśmiechnięty przez całe lato, a nawet dłużej!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij