Barnaba Siegel dołącza do „CD-Action”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Barnaba Siegel dołącza do „CD-Action”

Redakcję zasilił doświadczony dziennikarz związany dotychczas m.in. z serwisem Polygamia.pl.

Niespełna rok temu prawa do marki CD-Action zostały przejęte przez agencję gamingową Fantasyexpo. Nowym wydawcą magazynu została założona w tym celu spółka Gaming Tech Esports Media. We wrześniu 2020 roku uruchomiono akcję crowdfundingową, w ramach której 2400 inwestorów wsparło CD-Action i PC Format kwotą 1 247 947 złotych. Wyznaczono wtedy plan rozwoju obu marek, który przewidywał m.in. start kanałów w serwisie YouTube (linki: CD-Action, PC Format), nowych serwisów internetowych (planowane na drugą połowę 2021), a także rekrutację nowych członków redakcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzisiaj redakcja „CD-Action” z nieskrywaną przyjemnością może podzielić się informacją o takim transferze. Do zespołu dołączył Barnaba „b-side” Siegel, dziennikarz od lat związany z branżowymi mediami – do niedawna z Wirtualną Polską jako wydawca prowadzący serwis Polygamia.pl. W „CD-Action” odpowiedzialny będzie za działy recenzji i publicystyki.

– Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do ekipy kultowego magazynu, który z wypiekami na twarzy czytaliśmy na szkolnych korytarzach 20 lat temu. To marka mająca na koncie wychowanie dwóch pokoleń polskich graczy – i wciąż ma olbrzymie grono fanów, którym nadal służy – mówi Barnaba Siegel.

„Plany związane z rozwojem CD-Action są ambitne – a redakcji, która realizuje teraz jednocześnie więcej dużych projektów niż kiedykolwiek, potrzebna jest świeża krew. W tym przypadku – świeża krew Barnaby, który z racji swoich kompetencji i doświadczenia był dla nas naturalnym wyborem” – dodaje Dawid „spikain” Bojarski, redaktor naczelny „CD-Action”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij