Agencja Dragon Rouge zdobywa dwie nagrody na Transform Awards Europe 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Dragon Rouge zdobywa dwie nagrody na Transform Awards Europe 2021

Dragon Rouge Warszawa, czołowa agencja strategiczno – brandingowa w Polsce, otrzymała dwie nagrody w konkursie Transform Awards Europe 2021, jednym z najważniejszych konkursów na świecie dedykowanych rebrandingom i transformacjom marek.

Podczas zorganizowanej w Londynie uroczystej gali, złota statuetka trafiła do agencji Dragon Rouge za pracę dla InPost Sp. z o.o. w kategorii „Best visual identity from the transport and logistic sector”, zaś brązowa za pracę dla marki STS Gaming Group – w kategorii „Best brand development project to reflect changed mission, values or positioning best brand consolidation”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym prestiżowym konkursie nagradzane są zarówno agencja jak i klienci. Do konkursu zgłaszane są marki i projekty z całego świata, a w jury zasiadają uznani eksperci brandingowi z wielu różnych branż. Pełna lista zwycięskich projektów znajduje się na stronie.

Oba wygrane projekty to kompleksowe transformacje marek poprzedzone badaniami i analizami rynkowymi, których efektem było wypracowanie strategii oraz tożsamości marek, wizualnej i werbalnej, w tym opracowanie znaków graficznych, stylu wizualnego materiałów graficznych, projektów placówek, języka jakim marki komunikują się z odbiorcami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij