Juho Wallenius pokieruje marketingiem w Eurowag

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Juho Wallenius pokieruje marketingiem w Eurowag

Juho Wallenius został nowym wiceprezesem ds. marketingu w Eurowag. Będzie odpowiedzialny za działania marketingowe firmy oraz wzmacnianie biznesu w zakresie e-commerce i działań cyfrowych. Do jego zadań należeć będzie również wsparcie w budowaniu świadomości marki Eurowag na nowych rynkach Europy.

Juho Wallenius ma dwudziestoletnie doświadczenie na różnych stanowiskach marketingowych i kierowniczych, zwłaszcza w szybko rozwijających się firmach z branży fintech. Juho przeszedł do zespołu firmy Eurowag z Grupy Ferratum, gdzie zajmował się koncepcją, brandingiem oraz uruchomieniem mobilnego banku grupy SweepBank.com. Pracował również w korporacjach, a także dla globalnych agencji reklamowych i cyfrowych, w tym TBWA. W swojej karierze pracował dla wiodących marek, takich jak Dell, Nike, Nissan, Pepsi i Xbox. Zajmował się digitalizacją procesów marketingowych i sprzedażowych, transformacją i repozycjonowaniem marek, a także dostosowaniem strategii sprzedaży i marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Innowacyjne plany i ambicje rozwojowe Juho to coś, czym chcemy się dzielić w Eurowag. Jesteśmy przekonani, że jego międzynarodowe doświadczenie pomoże nam zdobyć nowe rynki. Razem będziemy współpracować w celu umocnienia naszej pozycji jako innowatora fintech i lidera w branży zrównoważonej mobilności – dodaje Sunny Mehta, dyrektor handlowy Eurowag.

– Uważam się za strategicznego myśliciela opierającego się na technologii i mocno wierzę, że najskuteczniejszy marketing to zawsze równowaga racjonalnych i emocjonalnych argumentów, połączenie sztuki i nauki, akt kreatywności i ciężkiej pracy. Cieszę się, że dołączam do firmy Eurowag już teraz, w fazie ciągłej ekspansji i rosnących wymagań dotyczących międzynarodowej świadomości marki i zasięgu marketingowego mówi Juho Wallenius, nowy wiceprezes ds. marketingu w Eurowag.

Eurowag, dynamicznie rozwijająca się firma założona 25 lat temu w Czechach, zapewnia kompleksowe usługi płatnicze i technologiczne dla branży komercyjnego transportu drogowego w 15 krajach w całej Europie. Obecnie zatrudnia ponad tysiąc specjalistów 30 narodowości.

Profil Juho na portalu LinkedIn: www.linkedin.com/in/juhowallenius

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij