Mata osobiście sprzedaje preordery swojej płyty w sklepie spożywczym

Mata osobiście sprzedaje preordery swojej płyty w sklepie spożywczym

Młody Matczak postawił na niecodzienną promocję przedsprzedaży swojej najnowszej płyty. W tym celu wcielił się w rolę sprzedawcy sklepu Groszek.

W mieście Sława przed wejściem do małego sklepu spożywczego ukazał się napis „Tutaj kupisz preorder z podpisem Maty”. Niewielu uwierzyłoby, że sklep „Groszek” będzie miejscem, w którym będzie można uzyskać w przedsprzedaży płytę z podpisem jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Okazało się, że w sklepie nie tylko można zakupić preordery płyty, ale także spotkać samego Matę… za ladą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Raper założył firmowy strój sprzedawcy i wcielił się w rolę kasjera, by w oryginalny sposób promować przedsprzedaż swojej najnowszej płyty. Raper osobiście sprzedawał krążki z podpisem i chętnie pozował do zdjęć z fanami.

Wybór lubuskiej miejscowości nie był przypadkowy. W dniach 8-10 lipca w Sławie odbył się Rap Stacja festiwal, zrzeszający fanów muzyki rap. Sława to miasto, w którym mieszka część rodziny Matczaka, a sklep należy do wujka rapera. W tym samym sklepie został także nagrany pierwszy teledysk Maty sprzed dwóch lat do utworu „Brum Brum”:

Druga płyta reprezentanta SBM Label „Młody Matczak” ma się ukazać 21 września 2021 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij