Oreo kamufluje opakowania, by ukryć ciastka przed dziećmi

Oreo kamufluje opakowania, by ukryć ciastka przed dziećmi

W nowej loterii Oreo można wygrać ciasteczka w specjalnych opakowaniach, które w ogóle nie przypominają tych tradycyjnych. W ten sposób rodzice mogą skutecznie ukryć słodycze przed dziećmi, które przecież nie sięgną po książkę kucharską w poszukiwaniu ulubionych ciastek.

Miłośnicy Oreo Thins rozumieją, jak trudno jest utrzymać ciasteczka z dala od największych łasuchów. Najtrudniej schować je przed małymi rączkami, które bez umiaru mogłyby podążać po szafkach w poszukiwaniu czegoś słodkiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oreo stworzyło więc Program Ochrony Oreo Thins, polegający na zamianie tradycyjnych, kuszących paczek ciastek, na opakowania, które w ogóle nie kojarzą się ze słodyczami.

– Nikt nie zje Twoich ciasteczek, jeśli ich nie znajdzie! – przekonuje Oreo w swoich mediach społecznościowych.

Dla stworzenia lepszego kamuflażu, Oreo połączyło siły z ekspertami branżowymi firm: Ford, Green Giant, Hanes oraz Better Homes & Gardens, aby zaprojektować na przykład instrukcję obsługi, książkę kucharską, opakowanie mieszanki warzyw z kalafiorem czy paczkę t-shirtów.

Specjalne zakamuflowane pakiety Oreo nie są dostępne w regularnej sprzedaży, ale można je zdobyć, biorąc udział w loterii Oreo, w której do wygrania jest również nagroda główna w wysokości 25 000 dolarów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij