Doritos zapłacił 20 tys. dolarów dziewczynie, która znalazła wyjątkowo napompowanego nachosa

Doritos zapłacił 20 tys. dolarów dziewczynie, która znalazła wyjątkowo napompowanego nachosa

13-letnia mieszkanka Australii z dnia na dzień wzbogaciła się dzięki paczce chipsów. Dziewczyna wcale nie znalazła w opakowaniu kuponu, ale… napompowanego nachosa, który okazał się wyjątkowo cenny.

Rylee Stuart, jedząc nachosy Doritos, natknęła się na wyjątkowego nachosa, którego postanowiła pokazać światu. Dziewczyna opublikowała na TikToku filmik, w którym prezentuje puszystego chipsa, w całości rozdętego od środka, przez co przybrał kształt małej trójkątnej poduszki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po opublikowaniu filmiku dziewczyna szybko zyskała popularność jako posiadaczka najbardziej wyjątkowego nachosa. Ludzie zaczęli udostępniać materiał na ogromną skalę – w końcu zyskał aż 6 mln widzów na całym świecie. Rylee zapytała, czy powinna zjeść rzadki okaz chipsa, czy jednak go zachować. W odpowiedzi niektórzy internauci sugerowali przekazanie przekąski do muzeum, a inni polecali jego sprzedaż na aukcji internetowej.

W końcu dziewczyna wystawiła „Puszystego wyjątkowego Doritos” na aukcji eBay, a ludzie od razu zaczęli podbijać jego cenę. Szybko z 0,99 dolarów cena wzrosła do 10 tys dolarów, co wprawiło w osłupienie dziewczynę i jej rodzinę.

Ostatecznie aukcja została zamknięta, jednak Rylee wzbogaciła się o 20 tys dolarów dzięki marce Doritos. Firma postanowiła wykupić słynnego chipsa, by wynagrodzić dziewczynę za kreatywność i miłość do Doritos oraz za wykazanie się śmiałością i przedsiębiorczością w tak młodym wieku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij