Carrefour pokazuje, że szkoła modna jest różnorodna

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Carrefour pokazuje, że szkoła modna jest różnorodna

Wystartowała nowa kampania Carrefoura promująca ofertę szkolną – „Szkoła modna różnorodna”. Przedstawiając szeroką i różnorodną ofertę artykułów szkolnych w niskich cenach, Carrefour chce, by w nowym roku szkolnym każdy mógł się poczuć dobrze, będąc po prostu sobą.

– Powrót do szkoły po długich miesiącach spędzonych „na zdalce” chyba jeszcze nigdy w historii edukacji nie był tak wyczekiwany i nie budził tak wielkich emocji. Chcemy pomóc uczniom i ich rodzicom przygotować się do tej wyjątkowej okazji – mówi Michał Sacha, CMO Carrefour Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną oś kampanii stanowi spot reklamowy ukazujący szkolną rzeczywistość w całej swojej różnorodności. Widzowie podglądają radosne momenty uczniów z pierwszego dnia w szkole, które wracają po lockdownie. Powrót jest również wpisany w warstwę muzyczną filmu. To nowa wersja hitu Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Jego pełna wersja zostanie już wkrótce opublikowana w ramach internetowej części kampanii.

Koncept strategiczny, idea kreatywna oraz materiały do kampanii zostały przygotowane przez agencję Saatchi & Saatchi.

Kampania wystartowała 1 sierpnia. W ramach działań został wyprodukowany 30-sekundowy spot wizerunkowy oraz 15-sekundowe spoty produktowe, 30-sekundowe radio, opracowano materiały POS, materiały w kanałach digital i social media, a kampania została uzupełniona informacjami w katalogach handlowych. Spoty telewizyjne, w reżyserii Alka Kropidłowskiego, wyprodukował Papaya Films. Za postprodukcję odpowiedzialny był Prodigious. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij