Magdalena Chudzikiewicz w zarządzie home.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magdalena Chudzikiewicz w zarządzie home.pl

Magdalena Chudzikiewicz dołącza do zarządu home.pl SA. Obejmie stanowisko CCO (chief commercial officer) i jednocześnie dyrektora sprzedaży i marketingu.

Nowa członkini zarządu home.pl związana była wcześniej z Polska Press Grupą, gdzie – także w zarządzie – odpowiadała za rozwój biznesu online. Była też liderką transformacji cyfrowej Grupy z wydawcy prasowego w czołowego gracza polskiego internetu. W jej kompetencjach były takie obszary, jak: marketing, analiza danych, technologia i rozwój produktów online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pandemia nieodwracalnie zmieniła i nadal zmienia zachowania konsumentów oraz klientów biznesowych. Obecność firmy w internecie bardziej niż kiedykolwiek stanowi o sukcesie. Misją Grupy home.pl jest z jednej strony udostępnianie technologii, a z drugiej strony wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. home.pl jako lider usług internetowych w Polsce ma największe kompetencje do tego, aby towarzyszyć polskim firmom w transformacji cyfrowej – mówi Magdalena Chudzikiewicz. 

home.pl to największy w Polsce dostawca usług internetowych. Jest członkiem grupy United Internet i partnerem marki 1&1 IONOS. Firma specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, udostępnianiu hostingu dla serwisów WWW i utrzymywaniu kont poczty e-mail. Dostarcza też gotowe oprogramowanie w postaci sklepów online i sprzedaje aplikacje oraz programy poprzez swój Marketplace.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij