Steffen Moeller rzuca Polakom wyzwanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Steffen Moeller rzuca Polakom wyzwanie

Doceniając polską zaradność i pomysłowość, Steffen Möller - znany aktor i satyryk - promuje bycie nr 1 w każdej sytuacji. Zachęca do działania i rzuca Polakom wyzwania. Na stronie internetowej www.siegajponr1.pl możesz zmierzyć się z zadaniami, jakie wyznaczy dla Ciebie Steffen i sięgać po nagrody.

Czy Polak potrafi być nr 1? Oczywiście, że tak! Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie brakuje nam inteligencji, kreatywności i jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego. Potrafimy zrobić coś z niczego, nasza pomysłowość i spryt nie znają granic.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz masz okazję, aby udowodnić, że Polak potrafi. Na stronie internetowej marka Wilkinson i Steffen Möller rzucają Ci wyzwania. Co dwa tygodnie w zabawnym filmiku Steffen przedstawia nowe zadanie, z którym należy się zmierzyć.

Wygrywa osoba, która w najbardziej kreatywny i ciekawy sposób opisze, jak zmierzy się z wyzwaniem Steffena. Konkurs składa się z 6 wyzwań. W każdym do wygrania jest 50 nagród po 100 zł oraz jedna nagroda główna – 5 000 zł! Udowodnij, że to Ty jesteś nr 1! Jeśli faktycznie jesteś – zwyciężasz! Podejmij wyzwanie na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij