Piwo w puszkach, które uczą gry na gitarze

Piwo w puszkach, które uczą gry na gitarze

Piwo i muzyka to ulubione dziedziny założycieli SingleCut Beesmiths. Marka zachęca klientów, by łączyć przyjemne z pożytecznym i uczyć się gry na gitarze... podczas picia piwa.

Amerykańska marka piwa SingleCut Beesmiths została założona w 2012 roku przez miłośników piwa i muzyki. Od początku istnienia firmy mocno podkreślano zamiłowanie do obu dziedzin i łączono je w przekazach reklamowych. Sama nazwa firmy nawiązuje do popularnego stylu korpusu gitary, natomiast nazwy piw pochodzą od nazw wzmacniaczy gitarowych lub ulubionych muzyków założycieli marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niedawno firma nawiązała współpracę z agencją Zulu Alpha, czego efektem jest stworzenie puszek do piwa ułatwiających naukę gry na gitarze.

Limitowane puszki Beersmiths SingleCut zamiast klasycznej etykiety prezentują gryf gitary. Trzymając w dłoni produkt, można ułożyć palce według instrukcji i nauczyć się podstawowych chwytów. Marka wypuściła na rynek cztery rodzaje puszek, dzięki którym konsumenci mogą przyswoić podstawowe akordy gitarowe – C, D, G i Em.

Do każdego wieczka puszki z limitowanej edycji dołączone są kostki do gitary, które ułatwiają otwarcie piwa. Marka zachęca, by wyuczonych na puszce chwytów od razu wypróbować na gitarze, używając gratisowej kostki.

Nowości SingleCut Beesmiths nie kończą się na gitarowych puszkach. Marka opracowała także specjalny filtr na Snapchacie, który ma ułatwić naukę gry na gitarze. Aby skorzystać z nowej funkcji, należy za pomocą aplikacji sfilmować puszkę SingleCut, a następnie układać na niej palce, naśladując pojawiające się na ekranie chwyty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij