Drink dla czworonożnego przyjaciela? Możesz go poczęstować „piwem” dla psów

Drink dla czworonożnego przyjaciela? Możesz go poczęstować „piwem” dla psów

Od teraz właściciele czworonogów mogą otworzyć jedną puszkę napoju dla siebie, a drugą – ze specjalnym bulionem – dla psa. Busch Dog Brew to specjalny napój dla psów podawany w oryginalnych puszkach imitujących opakowania piwa.

Busch Dog Brew nie zawiera ani grama alkoholu – produkt składa się wyłącznie z bulionu z kości wieprzowych, wody, warzyw, ziół i przypraw. Pożywny napój, podawany w czteropaku, został wprowadzony na rynek w 2020 roku podczas Narodowego Dnia Psa i od tego czasu stał się ulubieńcem właścicieli czworonogów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Busch Dog Brew jest szczególnie polecany jako uzupełnienie diety szczeniąt, które potrzebują składników odżywczych, jednak nie mogą jeszcze przyjmować pokarmów stałych. Napar można podawać na zimno lub w temperaturze pokojowej, przelewając do miski pupila samodzielnie lub na karmę.

Producent uprzedził pytania wielu konsumentów i zamieścił na swojej stronie internetowej informację, że spożywanie Busch Dog Brew przez ludzi nie jest niebezpieczne. Firma podkreśla jednak, że bulion jest stworzony dla wyrafinowanego podniebienia psa, zatem dla człowieka smak może wydawać się mdły. „Tak, próbowaliśmy go kilka razy. Taka praca” – podsumowuje producent.

Dog Brew obecnie jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym, a wysyłka obejmuje kraje USA.

PS

Popularna platforma Spotify wprowadziła niedawno usługę z myślą o naszych pupilach – nietypowy konfigurator muzyki Pet Playlists pozwala na stworzenie playlisty dla zwierząt, które zostają same w domu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij