EasySend wybrał agencję Bees & Honey

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EasySend wybrał agencję Bees & Honey

Fintech EasySend zajmujący się międzynarodowymi przelewami pieniężnymi nawiązał współpracę z agencją Bees & Honey, która będzie odpowiadała za opracowanie strategii komunikacyjnej 360 i wspieranie rozwoju firmy na międzynarodowych rynkach.

EasySend jest doświadczonym graczem na rynku transferów pieniężnych, który rozpoczął swoją działalność wychodząc naprzeciw potrzebom polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii w 2006 r. W kolejnych latach firma rozwijała się oferując usługi kolejnym społecznościom, a także klientom biznesowym. W ostatnim czasie kluczowy był rozwój narzędzi cyfrowych, które stały się podstawą oferowanych usług.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W dynamicznym sektorze fintech nowoczesny marketing jest niemal tak ważny, jak dobra technologia. Podejście Bees & Honey gwarantuje nam, że będziemy nastawieni na biznesowe efekty – powiedział Robert Lewandowski, CEO EasySend.

Agencja Bees & Honey została wybrana w ramach konkursu ofert. Będzie odpowiadała za całość procesu strategicznego, marketingowego oraz komunikację EasySend. Współpraca rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij