WoshWosh wspiera najstarszych rzemieślników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WoshWosh wspiera najstarszych rzemieślników

Pan Józef to ponad 90-letni szewc z Torunia. Swój zakład szewski prowadzi od 1944 r. W ostatnich latach ma coraz mniej zleceń. Jego pracownia, a tym samym realizacja pasji (oraz sens życia – jak podkreśla Pan Józef) stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Z pomocą Panu Józefowi przyszła firma WoshWosh, zajmująca się czyszczeniem, renowacją oraz naprawą obuwia, która oprócz realizacji usług, organizuje liczne akcje społeczne i charytatywne. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zobaczyłam na Instagramie post na temat Pana Józefa i 5 minut później byliśmy już po rozmowie oraz ustaleniach z Panem Józefem i Panią Adą, która pomaga niedosłyszącemu Pani Józefowi przy pracy – opowiada Martyna Zastawna, założycielka WoshWosh i pomysłodawczyni akcji.

W ramach pomocy WoshWosh w swojej pracowni na ul. Międzyborskiej 57/65 od 24 sierpnia do 7 września zbiera obuwie do naprawy, a także projekty do uszycia nowych butów. Następnie zebrane buty i projekty WoshWosh zawiezie do toruńskiego zakładu Pana Józefa. To jednak nie koniec.

– Rozmawiamy już z Panem Józefem, aby akcję pomocy przemianować na stałą współpracę i tym samym co miesiąc przesyłać określoną liczbę obuwia do naprawy, aby zakład Pana Józefa mógł przetrwać jak najdłużej – wspomina Martyna Zastawna.

– WoshWosh już od kilku lat pomaga zakładom szewskim zagrożonym likwidacją. Bardzo często, po boomie wywołanym akcjami pomocy, przychodzi zastój w zamówieniach. Dlatego tak ważna jest cykliczna współpraca. Tylko wtedy uda się uratować takie wspaniałe zakłady rzemieślnicze jak zakład szewski Pana Józefa – dodaje.

Szczegóły, jak przekazać obuwie dla Pana Józefa za pośrednictwem Woshwosh, znajdziecie na FB i IG WoshWosh.

Zakład Pana Józefa znajduje się w Toruniu na ul. Radiowej 41.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij