Answear.com wybiera Havas PR Warsaw

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Answear.com wybiera Havas PR Warsaw

Z początkiem września do grona klientów Havas PR Warsaw dołącza Answear.com – pierwszy polski multibrandowy sklep internetowy oferujący ubrania, obuwie i dodatki w siedmiu krajach: Polsce, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech.

W ramach współpracy agencja będzie odpowiadała za prowadzenie biura prasowego, wsparcie komunikacyjne marki oraz bieżącą obsługę PR. Ponadto będzie wspierać Answear.com w opracowaniu i realizacji nowych projektów wizerunkowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Answear.com to jedna z wiodących marek w branży e-commerce, która w swoich kampaniach podejmuje ważne społecznie tematy. Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać tę firmę w ambitnych projektach komunikacyjnych w Polsce, a z czasem także na innych rynkach na których obecna jest marka – mówi Tomasz Lis managing director w Havas PR Warsaw.

Answear.com to pierwszy polski internetowy sklep multibrandowy oferujący szeroki wybór ubrań, butów i dodatków ponad 350 światowych marek. W ofercie można znaleźć kolekcje damskie, męskie oraz dziecięce m.in. marek premium, sportowych czy denimowych. Aktualnie Answear.com działa na 7 rynkach – od początku swojej działalności w 2011 r. zdobył ponad 50 nagród i wyróżnień, zyskał także uznanie tysięcy klientów, którym dostarcza nieustannych modowych inspiracji, współpracując z trendsetterami i ekspertami z branży mody. Marka opiera się na własnym centrum logistycznym, które pozwala na zoptymalizowanie kosztów i usprawnienie logistyki, co finalnie wpływa na doskonałą cenę i atrakcyjne promocje. W swej działalności Answear stawia na szybką dostawę (nawet tego samego dnia w wybranych miastach Polski) i jakość obsługi. Swoim stałym klientom dedykuje program lojalnościowy AnswearClub, który pozwala na robienie zakupów w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij