Odkrywaj słynną trasę wokół Mt. Blanc z The North Face

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odkrywaj słynną trasę wokół Mt. Blanc z The North Face

Power Further VR to nowa inicjatywa The North Face, dzięki której każdy miłośnik biegów górskich może odbyć wirtualną wycieczkę w serce francuskich Alp i przez chwilę poczuć magię towarzyszącą biegowi po słynnej trasie wokół Mt. Blanc.

Wraz Fernandą Maciel, jedną z czołowych biegaczek na świecie, która czterokrotnie stanęła na podium UTMB oraz Jamesem Poolem, dwukrotnym finiszerem UTMB i członkiem The North Face Explorer Team, mamy okazję odwiedzić sześć kultowych wśród biegaczy miejsc w masywie Mont Blanc, w tym: Chamonix, Notre Dame, Lac Combal i La Flegere.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyjątkową podróż odbyć można dzięki zestawom Oculus VR, które dostępne będą wkrótce w Oculus Store lub oglądając film 360 dostępny pod adresem: Tour Du Mont Blanc

– Pochodzę z Brazylii, ale zamieszkałam w Chamonix, ponieważ otaczające góry są wyjątkowe, wręcz magiczne. Ta wyjątkowa energia za każdym razem pcha mnie do mety UTMB. Cieszę się, że inni mogą teraz doświadczyć tego, co widzę każdego dnia – komentuje Fernanda Maciel.

Power Further VR to także okazja do wirtualnej wizyty w laboratorium w Annecy, w którym opracowana została technologia The North Face VECTIV™. Wprowadzone w styczniu 2021 r. rozwiązanie konstrukcyjne jest efektem przeszło dwóch latach badań i testów prowadzonych przez czołowych sportowców wspieranych przez markę. Dzięki płytce 3D wykonanej z karbonu (bądź innego materiału dopasowanego do przeznaczenia produktu), buty z linii VECTIV™ pozwalają na optymalne wykorzystanie energii przy każdym kroku, a także zapewniają stabilność i ochronę na szlakach. Pełną gamę produktów wykorzystujących nową architekturę podeszwy znaleźć można na stronie www.thenorthface.pl

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij