Sportowa marka Gym Glamour świętuje 5. urodziny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sportowa marka Gym Glamour świętuje 5. urodziny

Gym Glamour – sportowa marka odzieżowa, która powstała dla kobiet i wspólnie z nimi – świętuje swoje 5. urodziny. Huczna impreza odbyła się w samym centrum Warszawy, w restauracji Swing.

Na przestrzeni 5 lat marka Gym Glamour zrewolucjonizowała modę fitness w Polsce. Na rynku nareszcie pojawiła się propozycja wygodnych produktów, z wysokiej jakości materiałów, które efektownie podkreślają kobiecą siłę i wytrzymałość, a jednocześnie posiadają wysokie walory estetyczne. Momentem przełomowym w rozwoju marki było wprowadzenie pierwszej kolekcji bezszwowej. Popularność produktu zaprocentowała nawiązaniem współpracy z jedną z największych polskich influencerek – Deynn.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gym Glamour jest jedną z pierwszych marek modowych, która wykorzystuje na taką skalę potencjał social mediów. Gym Glamour Girls reprezentują liczne oblicza kobiecości, cały wachlarz temperamentów i charakterów. Stworzyły otwartą społeczność, której symbolem stało się logo Gym Glamour.

– Wsłuchujemy się w opinie i liczne podpowiedzi klientek, które oceniają produkty Gym Glamour. Fanki marki doskonale wiedzą, że liczymy się z ich zdaniem i mają bezpośredni wpływ na tworzone kolekcje. Często pracujemy nad produktami o które proszą nasze obserwatorki. Istotnym elementem naszej komunikacji jest rozbudowany team influencerek, który pomaga nam spojrzeć na produkt oczami różnych kobiet. Wspólnie tworzymy tematyczny content i pokazujemy nasze produkty również w oderwaniu od ćwiczeń i siłowni. Zacieramy granice między odzieżą sportową a casualową – mówi Anna Gontarek, specjalistka ds. marketingu w Gym Glamour.

Urodzinowa impreza była dla Gym Glamour Girls wyjątkową okazją do spotkania. Oprócz ambasadorki marki – Deynn – w warszawskim klubie Swing pojawiło się całe grono zaprzyjaźnionych z Gym Glamour influencerek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij