Mr. Pancake podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa z okazji 10. urodzin restauracji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mr. Pancake podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa z okazji 10. urodzin restauracji

Po hucznym świętowaniu koncertami nad Wisłą 10. urodzin Mr. Pancake przyszedł czas na bicie rekordu Guinnessa. 18 września ekipa restauracji z grupy FoodX spróbuje pobić rekord świata na najwyższą wieżę z ułożonych jeden na drugim pankejków. Wydarzenie, otwarte dla Gości, obejmie wiele atrakcji.

Dotychczasowy rekord Guinnessa na najwyższą wieżę z pankejków został ustanowiony w miejscowości Rufford w Wielkiej Brytanii. Za jego ustanowienie odpowiedzialni byli kucharze z restauracji w ośrodku wypoczynkowym Center Parcs położonym tuż przy legendarnym lesie Sherwood. Rekordowa wieża miała wysokość 101,8 cm, więc Mr. Pancake ma za zadanie ułożyć taką o wysokości min. 102 cm.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Próba bicia rekordu rozpocznie się 18 września w sobotę, ok. godziny 12:00 w restauracji na Marszałkowskiej 17 w Warszawie. Próba odbędzie się w towarzystwie koordynatora biura rekordów Guinnessa, który będzie czuwał nad jej prawidłowym przebiegiem, a układanie wieży zostanie udokumentowane dla oficjalnego wyznaczenia nowego rekordu. Gdy Mr. Pancake ustanowi nowy rekord świata, otrzyma oficjalny certyfikat Guinnessa i zapisze się w księdze rekordów 2021 roku.

102-centymetrowa jadalna wieża nie będzie mogła się zmarnować, dlatego wszystkie pankejki, które posłużą do jej zbudowania, będą serwowanie gościom zupełnie za darmo z urodzinowymi dodatkami! Przygotowaliśmy także tematyczną promocję, w ramach której wszystkie pancakes z karty będą dwa razy wyższe niż standardowo. Dla najmłodszych gości będzie czekało stanowisko z różową watą cukrową.

Imprezę poprowadzi znany i lubiany Jakub „Suwak” Suwiński.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij