Netflix „porywa” twórców spoilerów, by inni fani mogli obejrzeć „Dom z papieru”

Netflix „porywa” twórców spoilerów, by inni fani mogli obejrzeć  „Dom z papieru”

Nie ma nic gorszego niż spoilery podczas oglądania najnowszych odcinków ulubionego serialu. Z okazji premiery wyczekiwanego ostatniego sezonu serialu „Dom z papieru” Netflix stworzył więc specjalną „Strefę wolną od spoilerów”, aby fani na całym świecie mogli obejrzeć najnowsze odcinki bez zakłóceń.

Niestety, im popularniejszy jest serial, tym więcej spoilerów pojawia się tuż po premierze kolejnych odcinków – aż 12,5% rozmów online związanych z jednym serialem to spoilery. Aby umożliwić fanom oglądanie produkcji bez zakłóceń, Netflix wybrał grupę najbardziej zaangażowanych włoskich twórców spoilerów i zorganizował dla nich wyjątkowy lot.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fani serialu – którzy przez umieszczanie w sieci spoilerów zniszczyli już niejeden seans – zostali zaproszeni przez Netflixa do wzięcia udziału w specjalnym pokazie premierowych odcinków piątego sezonu „Domu z papieru”. Uczestnicy wydarzenia byli przekonani, że zostaną przetransportowani do Madrytu, gdzie odbędzie się ekskluzywny pokaz najnowszych odcinków. Na pokładzie samolotu pasażerowie, niczym zakładnicy, otrzymali komunikat o tym, że wcale nie dostaną się do Madrytu, tylko pozostaną w samolocie.

Okazało się, że już podczas podróży odbędzie się premierowy seans kultowej produkcji. Samolot to jedno z nielicznych miejsc, w którym twórcy spoilerów nie mają dostępu do internetu w swoich smartfonach, dzięki czemu, oglądając serial, nie zamieścili w sieci żadnych treści zdradzających fabułę.

Lot, przeprowadzony zgodnie z przepisami covidowymi, rozpoczął się o 9 rano i trwał 5 godzin, w czasie których miliony fanów na świecie mogło w spokoju zobaczyć premierowe odcinki serialu bez przykrych niespodzianek ze strony twórców spoilerów.

Ostatni sezon jednego z największych hitów Netflixa został podzielony na dwie części, a ostatnie pięć odcinków „Domu z papieru” będzie dostępne na platformie streamingowej 2 grudnia 2021 roku. Netflix zapowiedział, że i tym razem tworzy specjalną strefę, która uchroni fanów na całym świecie od nieprzyjemnych spoilerów dotyczących ulubionego serialu.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij