Milka stworzyła Kreator Smaków – wygrywają najlepsze smakowe połączenia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Milka stworzyła Kreator Smaków – wygrywają najlepsze smakowe połączenia

Najdelikatniejsza czekolada Milka, stworzona z alpejskiego mleka, teraz może zostać wzbogacona o ulubione dodatki konsumentów. To właśnie oni dostaną unikalną szansę na zainspirowanie marki, a wszystko za sprawą wyjątkowego Kreatora Smaków.

Na początku września Milka wystartowała z nową, kreatywną kampanią, w której konsumenci mogą podzielić się swoim przepisem na idealne kompozycje ulubionych smaków.  Każdy z uczestników może puścić wodze fantazji i wybrać połączenie najbardziej oryginalnych smaków z całego świata. Polska truskawka, austriackie precle czy meksykański popcorn? A może połączenie wszystkich tych smaków na raz? Za pomocą dedykowanego kreatora smaków z łatwością można połączyć dobrze znany smak Milki z ulubionymi dodatkami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę www.kreatormilka.pl, a następnie przygotować swoją własną czekoladę, wybierając ulubione smaki z listy kilkudziesięciu dostępnych składników. Na koniec kreator daje możliwość również zabawy słowem, polegającej na nazwaniu swojej spersonalizowanej tabliczki. Propozycje można zgłaszać do 30 września.

To jednak nie wszystko! Do współpracy przy projekcie marka zaprosiła cztery znane osoby nie bojące się wyzwań. Ich zadaniem będzie wybór najlepszych czekolad oraz samodzielne stworzenie i wypróbowanie ich! Wśród nich znajdą się Marcin Prokop, który nawiązał współpracę z marką przy okazji emitowanego od kwietnia programu „Miłe Wieści”, a także influencerzy: Magda Bereda, Jan Dąbrowski (JDabrowsky) oraz Remigiusz Wierzgoń (reZigiusz). To właśnie oni wybiorą cztery zwycięskie smaki.

Za globalną koncepcję i kreację kampanii oraz stworzenie Kreatora Smaku odpowiada agencja WPP All Stars, a adaptację powyższych na polski rynek agencja Ogilvy. Zakupem mediów w ramach kampanii zajął się dom mediowy Mindshare. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij