Inauguracja Legia Sport Business Programme

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Inauguracja Legia Sport Business Programme

W ubiegły weekend została zainagurowana pierwsza edycja projektu edukacyjno-rozwojowego Legia Sport Business Programme, organizowanego przez Legię Warszawa, aktualnego mistrza Polski i uczestnika fazy grupowej Ligi Europy UEFA oraz International Sports Convention.

– Wszyscy kochamy sport. Jeśli chcemy zrozumieć biznes sportowy, musimy zrozumieć jak on działa i jak bardzo jest skomplikowany. Podzielimy się doświadczeniem zarządzania największym klubem w Polsce – powiedział, witając uczestników w prestiżowej strefie Gold na stadionie Legii, prezes klubu Dariusz Mioduski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Osoby zakwalifikowane do programu dzięki zaangażowaniu międzynarodowej grupy ekspertów reprezentujących najważniejsze na świecie organizacje sportowe, przez dziewięć miesięcy trwania programu poznają praktyczny wymiar takich obszarów tematycznych jak zarządzanie profesjonalnymi rozgrywkami, case studies prestiżowych sportowych brandów, prawa medialne i marketingowe, kreatywna komunikacja angażująca społeczność, rozwój marki sportowej, event i venue management, badania i innowacje, efektywny sponsoring, gaming i fan przyszłości.

– Wśród uczestników mamy profesjonalistów, przyszłych czołowych menadżerów branży sportowej. Nad ideą programu myśleliśmy już od dłuższego czasu. Cieszymy się, że do jego powstania doszło w tak szczególnym dla nas sezonie, kiedy wróciliśmy do gry w fazie grupowej europejskich pucharów. Podczas naszych wspólnych spotkań poznamy strategie zarządzania w sporcie z perspektywy różnych dziedzin – mówił na początku spotkania członek zarządu Legii Warszawa Tomasz Zahorski.

Fot. Mateusz Kostrzewa

Oprócz stadionu przy ul. Łazienkowskiej, Legia Sport Business Programme będzie gościł na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie i Legia Training Center. Partnerem Legia Sport Business Programme jest PKO Bank Polski.

Strona programu: legiasbp.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij