Nietypowa promocja nowego albumu Adele. Tajemnicza „30-stka" pojawiała się na budynkach z całego świata

Nietypowa promocja nowego albumu Adele. Tajemnicza „30-stka

Enigmatyczny billboard pojawiał się na światowych zabytkach i architekturze, w tym także w Polsce. Fani artystki zauważyli wielką liczbę na jednym z budynków w centrum Warszawy.

Paryski Luwr i Wieża Eiffla, Brama Brandenburska, rzymskie Koloseum i londyński Pałac Buckingham, nowojorski Empire State Building, a nawet Chrystus Odkupiciel w Rio de Janeiro – w tym miejscach pojawiła się liczba „30", której znaczenia początkowo nikt nie znał. Okazuje się jednak, że z tak dużym rozmachem do promocji nowej płyty podeszła wytwórnia zajmująca się produkcją nowej płyty Adele.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odbiorcy szybko domyślili się, że tajemnicze billboardy odwołują się do nowego materiału znanej artystki – znakiem rozpoznawczym miał być krój pisma, który pojawił się na wcześniejszym albumie Adele o nazwie "21". Nowa płyta „30" kontynuuje tradycję lakonicznych tytułów-liczb i przy okazji nawiązuje do tego, że materiał miał pierwotnie ujrzeć światło dzienne w 30. roku życia artystki. 

Kiedy pojawi się na rynku nowa płyta Adele? Wokalistka na razie milczy na temat nowego albumu, ale coraz głośniej mówi się o tym, że materiał może ukazać się już w listopadzie tego roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij